Site Loader
ACİL YOL YARDIM

Zorlu arazide, asfalt dışı yollarda, çamurda veya yol dışı her zeminde 4×4 ve Pickup tarzı kamyonetlerinizle sürüş yapabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli malzeme off road lastikleridir. Off Road lastikleri kullanım tipine göre deseni değişmektedir.

Hem arazi hem asfaltta araç sürmek istiyorum diyenler için All Terrain A/T, Çamurlu, kayalıklı zeminlerde sürüş yapanlar için Mud Terrain M/T latik tipleri önermekteyiz daha zorlu koşullarda maden ocaklarında ormanlık alanlarda gözümün gördüğü her yerde kamyonetimi sürüyorum diyenler içinde Extreme dediğimiz diş derinlikleri çok büyük olan extreme off road lastikleri tercih edebilirsiniz.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


Off Road sürücüleri için veya aracını off road kullanımına hazırlamak isteyenler için Off Road Jantı modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. En çok kullanılan ve off road uygulaması yapılan araç modelleri; Mitsubishi L200, Pajero, Pickup, Isuzu D-Max, Nissan Navara, Volkswagen Amarok, Mercedes X-Class, Ford Ranger, Jeep Cherooke, Suzuki Grand Vitara, Jimmy, Ssyangyong, Toyota Hilux, Land Cruiser araçlarınız için aradığınız off road jant ve lastik ürünlerini ve online sipariş verebilirsiniz.

Çok aranan off road lastikleri: 255 60 r18 off road, 205 80 r16 off road at, 215 70 r16 at lastik, 265 60r18 off road, 215 65 16 at, bf goodrich at lastik, 4×4 off road lastikleri, suzuki vitara arazi lastikleri, ford ranger arazi lastikleri, duster off road lastik, l200 off road jant lastik, amarok off road jant lastik, kumho mt lastik, kumho off road lastik, 225 70 r16 at lastik, 215 65 r16 at lastik, 215 65 r16 off road lastik, navara off road lastik, kumho arazi lastikleri, amarok arazi lastiği, nissan navara off road jant lastik, bf goodrich km3, goodyear wrangler at adventure, bf goodrich at lastik fiyatları

 

 

Off Road Lastikleri, Eskişehir Off Road Lastikleri, Off Road Lastikleri Eskişehir, Eskişehir Off Road Lastikleri Satışı, Sıfır Off Road Lastikleri

ŞİMDİ ARAYIN!