Jant tamiri ve jant pres işleri başta olmak üzere tüm araçların çelik – alüminyum ve demir jantları eğik, kırık ve çatlakları itina ile düzeltilir ve tamir edilir kalıcı olarak onarılır.. (Argon gazı kaynağı ile). Firmamızda ayrıca Orjinal çıkma Tek jant ve ekipman temin edilir. Ayrıca isteğe göre jantlarınızı boyanır, parlatılır, ve temizliği yapılır. Jant onarımı yüksek teknoloji ile alüminyum kaynak işleri yapılır. jant tamiri ve jant boyama ve jant pres işçiliğinde sınıfının en güvenilir ve kaliteli işçilini firmamızda sağlanmaktadır jant tamirini oksijen kaynağı ile değil çok daha kaiteli ve jantın kendi malzemesi olan argon gaz altı kaynağı ile yapmatayız örnek jant tamiri ve jant boyama işlerimiz aşada mevcuttur jant pres, jant onarımı ve jant boyama resimlermiizn tamamı kendi firmamizda yapılan işlerdir.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


Araçlarda bulunan çelik jantlar, görünen ve estetik’den öte hafif alaşımı sayesinde demir jantlara nazaran geç ısınır ve çabuk soğur. Son zamanlarda ülkemizde aşırı büyüme gösteren jant pazarında özellikle ithal ve çin malı jantları tek olarak bulmak zor buna istinaden revizyon (tamir) alternatif bir geri dönüşüm. Orjinal ekipman jantları baz alıcak olursak fahiş fiyatlara satılıyor olması revizyon (tamiri) ön plana çıkarıyor.İşte bu aşamada genç jant devreye giriyor jantlarınızın revizyonunu ( tamirini) yapılmakla kalmayıp tekli olarak bile jant tedarik etmenize yardımcı olmaktadır.

Satışını yaptığımız Mercedes, Bmw, Honda, Renault, Ford, Wolksvagen, Fiat, Peugeot, Nissan, marka araçların Orjinal ve Alternatif çelik jant modelleriyle hizmetinizdeyiz.

 

Jant Tamiri, Jant Onarımı, Eskişehir Jant Tamiri, Eskişehir Jant Onarımı, Jant Tamir Eskişehir, Jant Onarım Eskişehir, Eskişehir Jant Tamiri Yapan Lastikçi