Piyasaya sunduğumuz, bütçe dostu ikinci el lastikler araç sahiplerinin tercihi haline gelmiştir. Aracını satacaklar, dönemsel kullanım amaçlı lastik alanlar, araç kiralama firmaları, ekonomik lastik almak isteyenler, çıkma lastikleri tercih etmektedir.

Sektörümüzde öncüsü olduğumuz ikinci el lastik satışını, müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ve onların bizi tavsiye etmeleri sonrasından günden güne daha da büyüttük. Sitemize koyduğumuz her ikinci el lastik, kodlanmadan önce depo sorumlularımız tarafından kontrolden geçmektedir.ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


Ve kodlanıp satılan lastik takımlarının satışı olduğunda, kod sitemizden tamamen kaldırılmaktadır. Her mevsim koşullarına uygun, yaz, dört mevsim, kış ikinci el lastikler sitemizde bulunmaktadır. Ürün yelpazemizde, oto ve 4×4 araçları için çok fazla çeşidimiz bulunmaktadır. Aracınıza bulamadığınız ara ebatları bile, ikinci el lastik kategorimizde bulabileceksiniz.


İkinci El Lastik Çeşitleri

~ İkinci El Oto Yaz Lastik
~ İkinci El 4×4 Yaz Lastikleri
~ İkinci El Hafif Ticari Yaz Lastikleri
~ İkinci El Oto Kış Lastik
~ İkinci El 4×4 Kış Lastikleri
~ İkinci El Hafif Ticari Kış Lastikleri
~ İkinci El Çıkma Ağır Vasıta Lastikleri


Biz bu işi yaparken, aklınızda soru işaretleri olmasın diye her şeyi düşündük. Her lastiğin diş derinliği, ön arka üretim tarihi, lastiğin üretim yeri ve tüm teknik özellikleri sizlere şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

 

İkinci El Lastikler Hakkında Detaylı Bilgi

Çıkma lastiklerimiz, lastiğin diş derinliğine göre 6 ay ya da 1 yıl garantilidir. Lastiklerin balans ayarı da garantimiz altındadır. İkinci el lastiklerimiz kaynaklı veya kaplamalı değildir. Diş açma yoktur. Teknik özellikleri ayrıntılı şekilde sizlerle paylaşılır. 2.el lastiklerimiz ideal kullanım ömrüne sahiptir, çok eskiyen lastiği sizlere sunup mahçup olmak istemeyiz. Bayat lastiğimiz yoktur. Genelde müşterilerimizden, “bu lastik ikinci el mi sıfır gibi duruyor”, şeklinde yorumlar almaktayız. Her lastik fotoğraflanır, birebir fotoğrafı sitemize konulur. Çoğu lastiği incelediğinizde diş derinliklerinin sıfır lastik milimlerine yakın olduğunu göreceksiniz.

 

İkinci el lastikler depomuzda uygun saklama koşullarına uygun şekilde saklanmaktadır. Uzman kadromuz tarafından lastikler jantlanıp, tek tek kontrolden geçmektedir.

 

İkinci El Lastik Garanti Şartları

İkinci el lastiklerimiz de fabrikasyon üretim garantisi bulunmaktadır. Kullanıcıdan kaynaklı, şöför hataları garanti kapsamı dışındadır. Yollardan, kasislerden oluşan zedelenme, balon yapma ve kesikler, garanti kapsamına girmez. Aldığınız ikinci el kış lastiğini, yaz aylarında da kullanmaya devam ederseniz, lastiğiniz çabuk erir, yol tutuşu bozulur. Bu durumda garanti kapsamında değerlendirilemez. Mutlaka lastiğinizi, mevsimsel şartlara uygun olarak satın almalısınız. Rot Balans veya mekanikten sebep meydana gelen zedelenmelerde garanti kapsamına girmez. Garanti kapsamına giren lastiklerde, yerine lastik verilir ancak ödeme iadesi yapılmaz.

 

Eskişehir İkinci El Çıkma Lastik, Eskişehir 2.El Çıkma Lastik, Eskişehir En Yakın İkinci El Çıkma Lastik, Eskişehir En Yakın 2.El Çıkma Lastik

Alpu Lastikçi
Beylikova Lastikçi
Günyüzü Lastikçi
Han Lastikçi
Mahmudiye Lastikçi
Mihalgazi Lastikçi
Mihalıççık Lastikçi
Odunpazarı Lastikçi
Sarıcakaya Lastikçi
Seyitgazi Lastikçi
Sivrihisar Lastikçi
Tepebaşı Lastikçi
Çifteler Lastikçi
İnönü Lastikçi