Site Loader
ACİL YOL YARDIM

Kullandığınız lastiklerin bir sonraki mevsime kadar saklanmasına ve korunmasına denir. Nem olmayan, serin, kuru, ışıksız ortamlarda uygun saklama koşulları çerçevesinde EskişehirUMUT OTO Lastik Oteli en iyi depolama imkanı sizlere sunmaktadır. Lastik Oteli sayesinde lastikleriniz sigortalı şekilde saklanır. Ayrıca değişim zamanı geldiğinde işlerinde uzman teknisyenler tarafından değiştirilir.
Eskişehir OTO Lastik Oteli, ile dönemsel kullandığınız lastiklerinizi güvenle vereceğiniz bir lastik oteliniz olsun.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK | KONUM GÖNDER


 

Lastiklerin Saklama Ömrü Ne Kadardır ?

Gerekli ve uygun koşullar altında saklanması yapılmamış tüm lastikler, üretilen sürelerinden başlayarak 10 yıl zaman aralığında kullanılabilir. Bu zamanı geçen lastikler işlevlerini yitirmeye başlarlar. Ama saklanma kurallarına önem verilmediyse ve daha kolay yıpranması sağlanabilecek farklı durumlarda kullanımı gerçekleştirildiyse o zaman bu süre daha farklı ve az olacaktır.

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için uygun bir randevu oluşturarak istediğiniz tüm bilgi hizmeti sağlayabiliriz.

 

Eskişehir Lastik Oteli, Eskişehir Lastik Oteli Firması, Eskişehir Lastik Otel, Eskişehir Lastik Saklama Oteli, Eskişehir Lastik Oteli En Uygun

ŞİMDİ ARAYIN!